Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | LM75BIM-3+ |
| Üretici firma: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Açıklamanın bir parçası: | SENSOR DIGITAL -55C-125C 8SOIC |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 63154 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 63154
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| sensör tipi | Digital, Local |
| sıcaklık algılama - yerel | -55°C ~ 125°C |
| sıcaklık algılama - uzaktan | - |
| çıkış tipi | I²C |
| gerilim - besleme | 3V ~ 5.5V |
| çözünürlük | 9 b |
| özellikler | Output Switch, Programmable Limit, Shutdown Mode |
| doğruluk - en yüksek (en düşük) | ±2°C (±3°C) |
| test durumu | -25°C ~ 100°C (-55°C ~ 125°C) |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 125°C |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| tedarikçi cihaz paketi | 8-SOIC |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
Received the material on time with good quality, Demi Yang is Very easy to communicate with and a very supportive person.
Delivered on time, Very good quality product, Anna is one of the best sales representative, I have seen in my career, she supports lot, response very very great. She did a very great job for me.
The parcel was well packed when received, thank you seller for fast response and good quality.