Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | MAX6642ATT92+T |
| Üretici firma: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Açıklamanın bir parçası: | SENSOR DIGITAL -40C-125C 6TDFN |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 24078 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 24078
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| sensör tipi | Digital, Local/Remote |
| sıcaklık algılama - yerel | -40°C ~ 125°C |
| sıcaklık algılama - uzaktan | 0°C ~ 150°C |
| çıkış tipi | SMBus |
| gerilim - besleme | 3V ~ 5.5V |
| çözünürlük | 10 b |
| özellikler | One-Shot, Output Switch, Programmable Limit, Standby Mode |
| doğruluk - en yüksek (en düşük) | ±2°C (±3°C) |
| test durumu | 60°C ~ 100°C (0°C ~ 125°C) |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 125°C |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 6-WDFN Exposed Pad |
| tedarikçi cihaz paketi | 6-TDFN (3x3) |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
Thank you for your prompt and courteous service from ordering to shipping.
Received the material on time with good quality, Demi Yang is Very easy to communicate with and a very supportive person.
The seller was very nice and friendly. The product was on time and in good quality.