Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | MAX11336ATJ+ |
| Üretici firma: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Açıklamanın bir parçası: | IC ADC 12BIT SAR 32TQFN |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 26185 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 26185
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Obsolete |
| bit sayısı | 12 |
| örnekleme hızı (saniyede) | 500k |
| giriş sayısı | 4, 8 |
| giriş tipi | Differential, Pseudo-Differential, Single Ended |
| veri arayüzü | SPI, DSP |
| yapılandırma | MUX-S/H-ADC |
| oran - s/h:adc | 1:1 |
| a/d dönüştürücü sayısı | 1 |
| mimari | SAR |
| referans tipi | External |
| voltaj - besleme, analog | 2.35V ~ 3.6V |
| voltaj - besleme, dijital | 2.35V ~ 3.6V |
| özellikler | - |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 125°C |
| paket / kasa | 32-WFQFN Exposed Pad |
| tedarikçi cihaz paketi | 32-TQFN (5x5) |
| Montaj tipi | Surface Mount |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
Received the material on time with good quality, Demi Yang is Very easy to communicate with and a very supportive person.
Very helpful supplier. Totally satisfied.
They are very patience to slove my problem.
The parcel was well packed when received, thank you seller for fast response and good quality.