Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | MAX9505EEE+ |
| Üretici firma: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Açıklamanın bir parçası: | IC AMP FILTER 16QSOP |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 42333 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 42333
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Obsolete |
| uygulamalar | Filter |
| çıkış tipi | - |
| devre sayısı | 1 |
| -3db bant genişliği | - |
| dönüş oranı | - |
| Akım kaynağı | 12 mA |
| akım - çıkış / kanal | 50 mA |
| gerilim - besleme, tek/çift (±) | 2.7V ~ 3.6V |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| tedarikçi cihaz paketi | 16-QSOP |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
Delivered on time, Very good quality product, Anna is one of the best sales representative, I have seen in my career, she supports lot, response very very great. She did a very great job for me.
Thank you Allen Elena i Got it my package very good condition and fast delivery.
The quality is very high, I am sure that is new and original. I will purchase again from them.
The parcel was well packed when received, thank you seller for fast response and good quality.