Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | MAX4052ESE+T |
| Üretici firma: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Açıklamanın bir parçası: | IC MULTIPLEXER DUAL 4X1 16SOIC |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 34399 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 34399
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| anahtar devresi | SP4T |
| multiplexer/demultiplekser devresi | 4:1 |
| devre sayısı | 2 |
| durum direnci (maks) | 100Ohm |
| kanaldan kanala eşleştirme (δron) | 12Ohm (Max) |
| gerilim - besleme, tek (v+) | 2V ~ 16V |
| voltaj - besleme, ikili (v±) | ±2.7V ~ 8V |
| geçiş süresi (ton, toff) (maks) | 175ns, 150ns |
| -3db bant genişliği | - |
| şarj enjeksiyonu | 2pC |
| kanal kapasitansı (cs(kapalı), cd(kapalı)) | 2pF, 2pF |
| akım - kaçak (is(off)) (maks) | 1nA |
| karışma | -90dB @ 100kHz |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| tedarikçi cihaz paketi | 16-SOIC |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
The quality is very high, I am sure that is new and original. I will purchase again from them.
Trustable and helpful supplier. The communication is easy and fast. The whole picture is very positive.
Thank you for your prompt and courteous service from ordering to shipping.
The product is original, the merchant service attitude is particularly good