Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | DS1821 |
| Üretici firma: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Açıklamanın bir parçası: | SENSOR DIGITAL -55C-125C TO92-3 |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 45697 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 45697
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Obsolete |
| sensör tipi | Digital, Local |
| sıcaklık algılama - yerel | -55°C ~ 125°C |
| sıcaklık algılama - uzaktan | - |
| çıkış tipi | 1-Wire® |
| gerilim - besleme | 2.7V ~ 5.5V |
| çözünürlük | 8 b |
| özellikler | One-Shot, Output Switch, Programmable Limit, Standby Mode |
| doğruluk - en yüksek (en düşük) | ±1°C |
| test durumu | 0°C ~ 85°C |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 125°C |
| Montaj tipi | Through Hole |
| paket / kasa | TO-226-3, TO-92-3 Long Body |
| tedarikçi cihaz paketi | TO-92-3 |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
Received the material on time with good quality, Demi Yang is Very easy to communicate with and a very supportive person.
Thank you for your prompt and courteous service from ordering to shipping.
lot of 5 samples pulled for 100, all passed inspection and were exactly on specific frequency.