Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | MAX703CSA-T |
| Üretici firma: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Açıklamanın bir parçası: | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 66750 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 66750
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Obsolete |
| tip | Battery Backup Circuit |
| izlenen voltaj sayısı | 1 |
| voltaj - eşik | 4.65V |
| çıktı | Push-Pull, Totem Pole |
| Sıfırla | Active Low |
| zaman aşımını sıfırla | 140ms Minimum |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| tedarikçi cihaz paketi | 8-SOIC |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
The product is original, the merchant service attitude is particularly good
Thank you Allen Elena i Got it my package very good condition and fast delivery.
The quality is very high, I am sure that is new and original. I will purchase again from them.