Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | MAX5201AEUB+T |
| Üretici firma: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Açıklamanın bir parçası: | IC DAC 16BIT V-OUT 10UMAX |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 91133 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 91133
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| bit sayısı | 16 |
| d/a dönüştürücü sayısı | 1 |
| yerleşme zamanı | 25µs (Typ) |
| çıkış tipi | Voltage - Buffered |
| diferansiyel çıkış | No |
| veri arayüzü | SPI |
| referans tipi | Internal |
| voltaj - besleme, analog | 5V |
| voltaj - besleme, dijital | 5V |
| inl/dnl (lsb) | ±10, ±1 (Max) |
| mimari | - |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 105°C |
| paket / kasa | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| tedarikçi cihaz paketi | 10-uMAX/uSOP |
| Montaj tipi | Surface Mount |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
Very helpful supplier. Totally satisfied.
The seller was very nice and friendly. The product was on time and in good quality.
They are very patience to slove my problem.