Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | MAX20003ATPB/V+W |
| Üretici firma: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Açıklamanın bir parçası: | IC REG BUCK PROG/3.3V 3A 20TQFN |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 68459 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 68459
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| işlev | Step-Down |
| çıkış yapılandırması | Positive |
| topoloji | Buck |
| çıkış tipi | Programmable (Fixed) |
| çıkış sayısı | 1 |
| voltaj - giriş (dk) | 3.5V |
| voltaj - giriş (maks) | 36V |
| voltaj - çıkış (min/sabit) | 1V (3.3V) |
| voltaj - çıkış (maks) | 10V |
| akım - çıkış | 3A |
| frekans değiştirme | 220kHz ~ 2.2MHz |
| senkron doğrultucu | Yes |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 20-WQFN Exposed Pad |
| tedarikçi cihaz paketi | 20-TQFN (5x5) |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
Thank you Allen Elena i Got it my package very good condition and fast delivery.
Trustable and helpful supplier. The communication is easy and fast. The whole picture is very positive.
The product is original, the merchant service attitude is particularly good