Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | EPM7064AEWWC |
| Üretici firma: | Intel |
| Açıklamanın bir parçası: | IC CPLD 64MC MAX 7000A |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 52419 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 52419
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Obsolete |
| programlanabilir tip | - |
| gecikme süresi tpd(1) maks. | - |
| gerilim beslemesi - dahili | 4.75V ~ 5.25V |
| mantıksal eleman/blok sayısı | 4 |
| makro hücre sayısı | 64 |
| kapı sayısı | 1250 |
| g/ç sayısı | - |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | Die |
| tedarikçi cihaz paketi | Die |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
She is a very reliable staff who kindly responds to consultations on prices and delivery times. I will use it again.
The quality is very high, I am sure that is new and original. I will purchase again from them.
Thank you for your prompt and courteous service from ordering to shipping.