Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | 1SX250LU2F50I2LG |
| Üretici firma: | Intel |
| Açıklamanın bir parçası: | IC SOC CORTEX-A53 1.5GHZ 2397BGA |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 42320 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 42320
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| mimari | MCU, FPGA |
| çekirdek işlemci | Quad ARM® Cortex®-A53 MPCore™ with CoreSight™ |
| flaş boyutu | - |
| koç boyutu | 256KB |
| çevre birimleri | DMA, WDT |
| bağlantı | EBI/EMI, Ethernet, I²C, MMC/SD/SDIO, SPI, UART/USART, USB OTG |
| hız | 1.5GHz |
| birincil nitelikler | FPGA - 2500K Logic Elements |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 100°C (TJ) |
| paket / kasa | 2397-BBGA, FCBGA |
| tedarikçi cihaz paketi | 2397-FBGA, FC (50x50) |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
Thank you for your prompt and courteous service from ordering to shipping.
Received the material on time with good quality, Demi Yang is Very easy to communicate with and a very supportive person.
They are very patience to slove my problem.
Very helpful supplier. Totally satisfied.