Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | M15KP120CAE3 |
| Üretici firma: | Microchip Technology |
| Açıklamanın bir parçası: | TVS DIODE 120VWM 193VC DO204AR |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 4552 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 4552
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| tip | Zener |
| tek yönlü kanallar | - |
| çift yönlü kanallar | 1 |
| voltaj - ters ayırıcı (tip) | 120V |
| voltaj - arıza (dak) | 133V |
| voltaj - kenetleme (maks) @ ipp | 193V |
| akım - tepe darbesi (10/1000µs) | 78A |
| güç - tepe darbe | 15000W (15kW) |
| güç hattı koruması | No |
| uygulamalar | General Purpose |
| kapasitans @ frekans | - |
| Çalışma sıcaklığı | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Montaj tipi | Through Hole |
| paket / kasa | DO-204AR, Axial |
| tedarikçi cihaz paketi | DO-204AR |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
The parcel was well packed when received, thank you seller for fast response and good quality.
Thank you Allen Elena i Got it my package very good condition and fast delivery.
They are very patience to slove my problem.
lot of 5 samples pulled for 100, all passed inspection and were exactly on specific frequency.