Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | MAP4KE150CAE3 |
| Üretici firma: | Microchip Technology |
| Açıklamanın bir parçası: | TVS DIODE 128VWM 207VC DO204AL |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 10893 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 10893
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| tip | Zener |
| tek yönlü kanallar | - |
| çift yönlü kanallar | 1 |
| voltaj - ters ayırıcı (tip) | 128V |
| voltaj - arıza (dak) | 143V |
| voltaj - kenetleme (maks) @ ipp | 207V |
| akım - tepe darbesi (10/1000µs) | 1.95A |
| güç - tepe darbe | 400W |
| güç hattı koruması | No |
| uygulamalar | General Purpose |
| kapasitans @ frekans | - |
| Çalışma sıcaklığı | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Montaj tipi | Through Hole |
| paket / kasa | DO-204AL, DO-41, Axial |
| tedarikçi cihaz paketi | DO-204AL (DO-41) |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
They are very patience to slove my problem.
Received the material on time with good quality, Demi Yang is Very easy to communicate with and a very supportive person.
Thank you for your prompt and courteous service from ordering to shipping.
lot of 5 samples pulled for 100, all passed inspection and were exactly on specific frequency.