Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | MSMCG110A |
| Üretici firma: | Microchip Technology |
| Açıklamanın bir parçası: | TVS DIODE 110VWM 177VC SMCG |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 70675 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 70675
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| tip | Zener |
| tek yönlü kanallar | 1 |
| çift yönlü kanallar | - |
| voltaj - ters ayırıcı (tip) | 110V |
| voltaj - arıza (dak) | 122V |
| voltaj - kenetleme (maks) @ ipp | 177V |
| akım - tepe darbesi (10/1000µs) | 8.4A |
| güç - tepe darbe | 1500W (1.5kW) |
| güç hattı koruması | No |
| uygulamalar | General Purpose |
| kapasitans @ frekans | - |
| Çalışma sıcaklığı | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | DO-215AB, SMC Gull Wing |
| tedarikçi cihaz paketi | SMCG (DO-215AB) |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
Trustable and helpful supplier. The communication is easy and fast. The whole picture is very positive.
lot of 5 samples pulled for 100, all passed inspection and were exactly on specific frequency.
They are very patience to slove my problem.
Received the material on time with good quality, Demi Yang is Very easy to communicate with and a very supportive person.