Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | 1N5744B |
| Üretici firma: | Microchip Technology |
| Açıklamanın bir parçası: | DIODE ZENER 22V 500MW DO35 |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 55787 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 55787
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| voltaj - zener (nom) (vz) | 22 V |
| hata payı | ±5% |
| Maksimum güç | 500 mW |
| empedans (maks) (zzt) | 55 Ohms |
| akım - ters kaçak @ vr | 100 nA @ 15 V |
| voltaj - ileri (vf) (maks) @ if | 900 mV @ 10 mA |
| Çalışma sıcaklığı | -65°C ~ 175°C |
| Montaj tipi | Through Hole |
| paket / kasa | DO-204AH, DO-35, Axial |
| tedarikçi cihaz paketi | DO-35 |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
Trustable and helpful supplier. The communication is easy and fast. The whole picture is very positive.
lot of 5 samples pulled for 100, all passed inspection and were exactly on specific frequency.
Delivered on time, Very good quality product, Anna is one of the best sales representative, I have seen in my career, she supports lot, response very very great. She did a very great job for me.
Thank you for your prompt and courteous service from ordering to shipping.