Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | 1PMT5935/TR7 |
| Üretici firma: | Microchip Technology |
| Açıklamanın bir parçası: | DIODE ZENER 27V 3W DO216AA |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 46944 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 46944
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| voltaj - zener (nom) (vz) | 27 V |
| hata payı | ±20% |
| Maksimum güç | 3 W |
| empedans (maks) (zzt) | 23 Ohms |
| akım - ters kaçak @ vr | 1 µA @ 20.6 V |
| voltaj - ileri (vf) (maks) @ if | 1.2 V @ 200 mA |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 150°C |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | DO-216AA |
| tedarikçi cihaz paketi | DO-216AA |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
The seller was very nice and friendly. The product was on time and in good quality.
She is a very reliable staff who kindly responds to consultations on prices and delivery times. I will use it again.
Delivered on time, Very good quality product, Anna is one of the best sales representative, I have seen in my career, she supports lot, response very very great. She did a very great job for me.