Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | JANTX1N3031BUR-1 |
| Üretici firma: | Microchip Technology |
| Açıklamanın bir parçası: | DIODE ZENER 30V 1W DO213AB |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 7551 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 7551
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| voltaj - zener (nom) (vz) | 30 V |
| hata payı | ±5% |
| Maksimum güç | 1 W |
| empedans (maks) (zzt) | 40 Ohms |
| akım - ters kaçak @ vr | 10 µA @ 22.8 V |
| voltaj - ileri (vf) (maks) @ if | 1.2 V @ 200 mA |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 175°C |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | DO-213AB, MELF (Glass) |
| tedarikçi cihaz paketi | DO-213AB (MELF, LL41) |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
They are very patience to slove my problem.
Thank you for your prompt and courteous service from ordering to shipping.
Received the material on time with good quality, Demi Yang is Very easy to communicate with and a very supportive person.
She is a very reliable staff who kindly responds to consultations on prices and delivery times. I will use it again.