Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | JAN1N6331US |
| Üretici firma: | Microchip Technology |
| Açıklamanın bir parçası: | DIODE ZENER 20V 500MW MELF |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 7427 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 7427
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| voltaj - zener (nom) (vz) | 20 V |
| hata payı | ±5% |
| Maksimum güç | 500 mW |
| empedans (maks) (zzt) | 18 Ohms |
| akım - ters kaçak @ vr | 50 nA @ 15 V |
| voltaj - ileri (vf) (maks) @ if | 1.4 V @ 1 A |
| Çalışma sıcaklığı | -65°C ~ 175°C |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | SQ-MELF, B |
| tedarikçi cihaz paketi | B, SQ-MELF |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
The product is original, the merchant service attitude is particularly good
Received the material on time with good quality, Demi Yang is Very easy to communicate with and a very supportive person.
Very helpful supplier. Totally satisfied.