Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | JAN1N3041BUR-1 |
| Üretici firma: | Microchip Technology |
| Açıklamanın bir parçası: | DIODE ZENER 75V 1W DO213AB |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 9139 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 9139
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| voltaj - zener (nom) (vz) | 75 V |
| hata payı | ±5% |
| Maksimum güç | 1 W |
| empedans (maks) (zzt) | 175 Ohms |
| akım - ters kaçak @ vr | 10 µA @ 56 V |
| voltaj - ileri (vf) (maks) @ if | 1.2 V @ 200 mA |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 175°C |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | DO-213AB, MELF (Glass) |
| tedarikçi cihaz paketi | DO-213AB (MELF, LL41) |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
The seller was very nice and friendly. The product was on time and in good quality.
The product is original, the merchant service attitude is particularly good
Thank you Allen Elena i Got it my package very good condition and fast delivery.
Thank you for your prompt and courteous service from ordering to shipping.