Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | 1PMT5930CE3/TR7 |
| Üretici firma: | Microchip Technology |
| Açıklamanın bir parçası: | DIODE ZENER 16V 3W DO216AA |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 87641 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 87641
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| voltaj - zener (nom) (vz) | 16 V |
| hata payı | ±2% |
| Maksimum güç | 3 W |
| empedans (maks) (zzt) | 10 Ohms |
| akım - ters kaçak @ vr | 1 µA @ 12.2 V |
| voltaj - ileri (vf) (maks) @ if | 1.2 V @ 200 mA |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 150°C |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | DO-216AA |
| tedarikçi cihaz paketi | DO-216AA |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
The parcel was well packed when received, thank you seller for fast response and good quality.
The product is original, the merchant service attitude is particularly good
The quality is very high, I am sure that is new and original. I will purchase again from them.