Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | CDLL3828A |
| Üretici firma: | Microchip Technology |
| Açıklamanın bir parçası: | DIODE ZENER 6.2V 1W DO213AB |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 10671 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 10671
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| voltaj - zener (nom) (vz) | 6.2 V |
| hata payı | ±5% |
| Maksimum güç | 1 W |
| empedans (maks) (zzt) | 2 Ohms |
| akım - ters kaçak @ vr | 3 µA @ 1 V |
| voltaj - ileri (vf) (maks) @ if | 1.2 V @ 200 mA |
| Çalışma sıcaklığı | -65°C ~ 175°C |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | DO-213AB, MELF |
| tedarikçi cihaz paketi | DO-213AB |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
They are very patience to slove my problem.
The quality is very high, I am sure that is new and original. I will purchase again from them.
The parcel was well packed when received, thank you seller for fast response and good quality.