Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | DSPIC30F4012-20E/SP |
| Üretici firma: | Microchip Technology |
| Açıklamanın bir parçası: | IC MCU 16BIT 48KB FLASH 28SPDIP |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 7328 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 7328
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| çekirdek işlemci | dsPIC |
| Çekirdek boyutu | 16-Bit |
| hız | 20 MIPS |
| bağlantı | CANbus, I²C, SPI, UART/USART |
| çevre birimleri | Brown-out Detect/Reset, Motor Control PWM, QEI, POR, PWM, WDT |
| g/ç sayısı | 20 |
| program belleği boyutu | 48KB (16K x 24) |
| program hafıza tipi | FLASH |
| eeprom boyutu | 1K x 8 |
| koç boyutu | 2K x 8 |
| gerilim - besleme (vcc/vdd) | 2.5V ~ 5.5V |
| veri dönüştürücüler | A/D 6x10b |
| osilatör tipi | Internal |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Montaj tipi | Through Hole |
| paket / kasa | 28-DIP (0.300", 7.62mm) |
| tedarikçi cihaz paketi | 28-SPDIP |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
She is a very reliable staff who kindly responds to consultations on prices and delivery times. I will use it again.
The product is original, the merchant service attitude is particularly good
lot of 5 samples pulled for 100, all passed inspection and were exactly on specific frequency.
The quality is very high, I am sure that is new and original. I will purchase again from them.