Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | PIC18F46K20-E/MV |
| Üretici firma: | Microchip Technology |
| Açıklamanın bir parçası: | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 40UQFN |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 27774 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 27774
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| çekirdek işlemci | PIC |
| Çekirdek boyutu | 8-Bit |
| hız | 48MHz |
| bağlantı | I²C, SPI, UART/USART |
| çevre birimleri | Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT |
| g/ç sayısı | 35 |
| program belleği boyutu | 64KB (32K x 16) |
| program hafıza tipi | FLASH |
| eeprom boyutu | 1K x 8 |
| koç boyutu | 3.8K x 8 |
| gerilim - besleme (vcc/vdd) | 1.8V ~ 3.6V |
| veri dönüştürücüler | A/D 14x10b |
| osilatör tipi | Internal |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 40-UFQFN Exposed Pad |
| tedarikçi cihaz paketi | 40-UQFN (5x5) |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
She is a very reliable staff who kindly responds to consultations on prices and delivery times. I will use it again.
They are very patience to slove my problem.
Trustable and helpful supplier. The communication is easy and fast. The whole picture is very positive.
The product is original, the merchant service attitude is particularly good