Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | ATXMEGA16E5-ANR |
| Üretici firma: | Microchip Technology |
| Açıklamanın bir parçası: | IC MCU 8/16BIT 16KB FLASH 32TQFP |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 30129 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 30129
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| çekirdek işlemci | AVR |
| Çekirdek boyutu | 8/16-Bit |
| hız | 32MHz |
| bağlantı | I²C, IrDA, SPI, UART/USART |
| çevre birimleri | Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT |
| g/ç sayısı | 26 |
| program belleği boyutu | 16KB (8K x 16) |
| program hafıza tipi | FLASH |
| eeprom boyutu | 512 x 8 |
| koç boyutu | 2K x 8 |
| gerilim - besleme (vcc/vdd) | 1.6V ~ 3.6V |
| veri dönüştürücüler | A/D 16x12b; D/A 2x12b |
| osilatör tipi | Internal |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 32-TQFP |
| tedarikçi cihaz paketi | 32-TQFP (7x7) |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
The quality is very high, I am sure that is new and original. I will purchase again from them.
They are very patience to slove my problem.
Received the material on time with good quality, Demi Yang is Very easy to communicate with and a very supportive person.
She is a very reliable staff who kindly responds to consultations on prices and delivery times. I will use it again.