Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | AT17LV512-10CC |
| Üretici firma: | Microchip Technology |
| Açıklamanın bir parçası: | IC SRL CONFG EEPROM 512K LV 8LAP |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 8927 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 8927
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| programlanabilir tip | Serial EEPROM |
| hafıza boyutu | 512kb |
| gerilim - besleme | 3V ~ 3.6V, 4.75V ~ 5.25V |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C ~ 70°C |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 8-TDFN |
| tedarikçi cihaz paketi | 8-LAP (6x6) |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
The product is original, the merchant service attitude is particularly good
Delivered on time, Very good quality product, Anna is one of the best sales representative, I have seen in my career, she supports lot, response very very great. She did a very great job for me.
The seller was very nice and friendly. The product was on time and in good quality.