Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | SMDA05C-8/TR13 |
| Üretici firma: | Microchip Technology |
| Açıklamanın bir parçası: | TVS DIODE 5VWM 11VC 14SO |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 61419 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 61419
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Obsolete |
| tip | Zener |
| tek yönlü kanallar | - |
| çift yönlü kanallar | 8 |
| voltaj - ters ayırıcı (tip) | 5V |
| voltaj - arıza (dak) | 6V |
| voltaj - kenetleme (maks) @ ipp | 11V |
| akım - tepe darbesi (10/1000µs) | 5A (8/20µs) |
| güç - tepe darbe | 300W |
| güç hattı koruması | No |
| uygulamalar | General Purpose |
| kapasitans @ frekans | 200pF @ 1MHz |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| tedarikçi cihaz paketi | 14-SO |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
She is a very reliable staff who kindly responds to consultations on prices and delivery times. I will use it again.
The quality is very high, I am sure that is new and original. I will purchase again from them.
The seller was very nice and friendly. The product was on time and in good quality.
Trustable and helpful supplier. The communication is easy and fast. The whole picture is very positive.