Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | MXSMBG30CA |
| Üretici firma: | Microchip Technology |
| Açıklamanın bir parçası: | TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMBG |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 33315 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 33315
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| tip | Zener |
| tek yönlü kanallar | - |
| çift yönlü kanallar | 1 |
| voltaj - ters ayırıcı (tip) | 30V |
| voltaj - arıza (dak) | 33.3V |
| voltaj - kenetleme (maks) @ ipp | 48.4V |
| akım - tepe darbesi (10/1000µs) | 12.4A |
| güç - tepe darbe | 600W |
| güç hattı koruması | No |
| uygulamalar | General Purpose |
| kapasitans @ frekans | - |
| Çalışma sıcaklığı | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | DO-215AA, SMB Gull Wing |
| tedarikçi cihaz paketi | SMBG (DO-215AA) |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
The seller was very nice and friendly. The product was on time and in good quality.
The parcel was well packed when received, thank you seller for fast response and good quality.
The quality is very high, I am sure that is new and original. I will purchase again from them.