Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | MXP4KE39AE3 |
| Üretici firma: | Microchip Technology |
| Açıklamanın bir parçası: | TVS DIODE 33.3VWM 53.9VC DO204AL |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 71190 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 71190
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| tip | Zener |
| tek yönlü kanallar | 1 |
| çift yönlü kanallar | - |
| voltaj - ters ayırıcı (tip) | 33.3V |
| voltaj - arıza (dak) | 37.1V |
| voltaj - kenetleme (maks) @ ipp | 53.9V |
| akım - tepe darbesi (10/1000µs) | 7.5A |
| güç - tepe darbe | 400W |
| güç hattı koruması | No |
| uygulamalar | General Purpose |
| kapasitans @ frekans | - |
| Çalışma sıcaklığı | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Montaj tipi | Through Hole |
| paket / kasa | DO-204AL, DO-41, Axial |
| tedarikçi cihaz paketi | DO-204AL (DO-41) |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
Trustable and helpful supplier. The communication is easy and fast. The whole picture is very positive.
Delivered on time, Very good quality product, Anna is one of the best sales representative, I have seen in my career, she supports lot, response very very great. She did a very great job for me.
Thank you Allen Elena i Got it my package very good condition and fast delivery.