Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | MXSMLJ130CA |
| Üretici firma: | Microchip Technology |
| Açıklamanın bir parçası: | TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AB |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 88370 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 88370
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| tip | Zener |
| tek yönlü kanallar | - |
| çift yönlü kanallar | 1 |
| voltaj - ters ayırıcı (tip) | 130V |
| voltaj - arıza (dak) | 144V |
| voltaj - kenetleme (maks) @ ipp | 209V |
| akım - tepe darbesi (10/1000µs) | 14.4A |
| güç - tepe darbe | 3000W (3kW) |
| güç hattı koruması | No |
| uygulamalar | General Purpose |
| kapasitans @ frekans | - |
| Çalışma sıcaklığı | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | DO-214AB, SMC |
| tedarikçi cihaz paketi | DO-214AB |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
Very helpful supplier. Totally satisfied.
Delivered on time, Very good quality product, Anna is one of the best sales representative, I have seen in my career, she supports lot, response very very great. She did a very great job for me.
They are very patience to slove my problem.