Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | MCP1811AT-018/7QX |
| Üretici firma: | Microchip Technology |
| Açıklamanın bir parçası: | IC REG LINEAR 1.8V 150MA 4UQFN |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 88124 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 88124
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Discontinued at Digi-Key |
| çıkış yapılandırması | Positive |
| çıkış tipi | Fixed |
| düzenleyici sayısı | 1 |
| voltaj - giriş (maks) | 5.5V |
| voltaj - çıkış (min/sabit) | 1.8V |
| voltaj - çıkış (maks) | - |
| voltaj düşüşü (maks) | 0.6V @ 150mA |
| akım - çıkış | 150mA |
| akım - hareketsiz (iq) | 0.5 µA |
| akım - besleme (maks) | 110 µA |
| psrr | 50dB (1kHz) |
| kontrol özellikleri | Enable |
| koruma özellikleri | Over Current |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TJ) |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 4-UDFN Exposed Pad |
| tedarikçi cihaz paketi | 4-UQFN (1x1) |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
Thank you for your prompt and courteous service from ordering to shipping.
The parcel was well packed when received, thank you seller for fast response and good quality.
Delivered on time, Very good quality product, Anna is one of the best sales representative, I have seen in my career, she supports lot, response very very great. She did a very great job for me.
The quality is very high, I am sure that is new and original. I will purchase again from them.