Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | MIC2043-2BTS-TR |
| Üretici firma: | Microchip Technology |
| Açıklamanın bir parçası: | IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 14TSSOP |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 45285 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 45285
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Discontinued at Digi-Key |
| anahtar tipi | General Purpose |
| çıkış sayısı | 1 |
| oran - giriş: çıkış | 1:1 |
| çıkış yapılandırması | High Side |
| çıkış tipi | N-Channel |
| arayüz | On/Off |
| voltaj - yük | 0.8V ~ 5.5V |
| gerilim - besleme (vcc/vdd) | 1.6V ~ 5.5V |
| akım - çıkış (maks) | 3A |
| rds açık (tip) | 40mOhm |
| giriş tipi | Non-Inverting |
| özellikler | Slew Rate Controlled, Status Flag |
| arıza koruması | Current Limiting (Adjustable), Open Load Detect, Over Temperature, UVLO |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| tedarikçi cihaz paketi | 14-TSSOP |
| paket / kasa | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
They are very patience to slove my problem.
Trustable and helpful supplier. The communication is easy and fast. The whole picture is very positive.
The parcel was well packed when received, thank you seller for fast response and good quality.
Delivered on time, Very good quality product, Anna is one of the best sales representative, I have seen in my career, she supports lot, response very very great. She did a very great job for me.