Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | MCP14E4-E/SL |
| Üretici firma: | Microchip Technology |
| Açıklamanın bir parçası: | IC GATE DRVR LOW-SIDE 16SOIC |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 61086 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 61086
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| güdümlü konfigürasyon | Low-Side |
| kanal tipi | Independent |
| sürücü sayısı | 2 |
| kapı tipi | IGBT, N-Channel, P-Channel MOSFET |
| gerilim - besleme | 4.5V ~ 18V |
| mantık voltajı - vil, vih | 0.8V, 2.4V |
| akım - tepe çıkışı (kaynak, alıcı) | 4A, 4A |
| giriş tipi | Non-Inverting |
| yüksek yan voltaj - maks (önyükleme) | - |
| yükselme / düşme süresi (tip) | 15ns, 18ns |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| tedarikçi cihaz paketi | 16-SOIC |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
The product is original, the merchant service attitude is particularly good
She is a very reliable staff who kindly responds to consultations on prices and delivery times. I will use it again.
The seller was very nice and friendly. The product was on time and in good quality.