Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | SI8663EC-B-IS1 |
| Üretici firma: | Skyworks Solutions Inc. |
| Açıklamanın bir parçası: | DGTL ISO 3750VRMS 6CH GP 16SOIC |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 13614 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 13614
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| teknoloji | Capacitive Coupling |
| tip | General Purpose |
| izole güç | No |
| Kanal Sayısı | 6 |
| girişler - taraf 1/yan 2 | 3/3 |
| kanal tipi | Unidirectional |
| gerilim - izolasyon | 3750Vrms |
| ortak mod geçici bağışıklığı (dk) | 35kV/µs |
| veri hızı | 150Mbps |
| yayılma gecikmesi tplh / tphl (maks) | 13ns, 13ns |
| darbe genişliği bozulması (maks) | 4.5ns |
| yükselme / düşme süresi (tip) | 2.5ns, 2.5ns |
| gerilim - besleme | 2.5V ~ 5.5V |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 125°C |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| tedarikçi cihaz paketi | 16-SOIC |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
The quality is very high, I am sure that is new and original. I will purchase again from them.
Very helpful supplier. Totally satisfied.
They are very patience to slove my problem.
lot of 5 samples pulled for 100, all passed inspection and were exactly on specific frequency.