Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | SI88621ED-IS |
| Üretici firma: | Skyworks Solutions Inc. |
| Açıklamanın bir parçası: | DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 20SOIC |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 18866 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 18866
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Not For New Designs |
| teknoloji | Capacitive Coupling |
| tip | General Purpose |
| izole güç | No |
| Kanal Sayısı | 2 |
| girişler - taraf 1/yan 2 | 1/1 |
| kanal tipi | Unidirectional |
| gerilim - izolasyon | 5000Vrms |
| ortak mod geçici bağışıklığı (dk) | 40kV/µs |
| veri hızı | 100Mbps |
| yayılma gecikmesi tplh / tphl (maks) | 12.6ns, 17.5ns (Typ) |
| darbe genişliği bozulması (maks) | 4.8ns (Typ) |
| yükselme / düşme süresi (tip) | 2.5ns, 2.5ns |
| gerilim - besleme | 3V ~ 5.5V |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 125°C |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| tedarikçi cihaz paketi | 20-SOIC |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
Received the material on time with good quality, Demi Yang is Very easy to communicate with and a very supportive person.
The product is original, the merchant service attitude is particularly good
lot of 5 samples pulled for 100, all passed inspection and were exactly on specific frequency.