Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | SI8233AD-D-IS |
| Üretici firma: | Skyworks Solutions Inc. |
| Açıklamanın bir parçası: | DGTL ISO 5KV 2CH GATE DVR 16SOIC |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 14032 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 14032
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| teknoloji | Capacitive Coupling |
| Kanal Sayısı | 2 |
| gerilim - izolasyon | 5000Vrms |
| ortak mod geçici bağışıklığı (dk) | 20kV/µs |
| yayılma gecikmesi tplh / tphl (maks) | 60ns, 60ns |
| darbe genişliği bozulması (maks) | 5.6ns |
| yükselme / düşme süresi (tip) | 12ns, 12ns (Max) |
| akım - çıkış yüksek, düşük | 2A, 4A |
| akım - tepe çıkışı | 4A |
| voltaj - ileri (vf) (tip) | - |
| akım - dc ileri (eğer) (maks) | - |
| gerilim - çıkış beslemesi | 6.5V ~ 24V |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 125°C |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| tedarikçi cihaz paketi | 16-SOIC |
| onay kurumu | CQC, CSA, UR, VDE |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
Thank you Allen Elena i Got it my package very good condition and fast delivery.
The product is original, the merchant service attitude is particularly good
They are very patience to slove my problem.