Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | SI8235AD-D-ISR |
| Üretici firma: | Skyworks Solutions Inc. |
| Açıklamanın bir parçası: | DGTL ISO 5KV 2CH GATE DVR 16SOIC |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 25762 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 25762
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| teknoloji | Capacitive Coupling |
| Kanal Sayısı | 2 |
| gerilim - izolasyon | 5000Vrms |
| ortak mod geçici bağışıklığı (dk) | 20kV/µs |
| yayılma gecikmesi tplh / tphl (maks) | 60ns, 60ns |
| darbe genişliği bozulması (maks) | 5.6ns |
| yükselme / düşme süresi (tip) | 12ns, 12ns (Max) |
| akım - çıkış yüksek, düşük | 2A, 4A |
| akım - tepe çıkışı | 4A |
| voltaj - ileri (vf) (tip) | - |
| akım - dc ileri (eğer) (maks) | - |
| gerilim - çıkış beslemesi | 6.5V ~ 24V |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 125°C |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| tedarikçi cihaz paketi | 16-SOIC |
| onay kurumu | CQC, CSA, UR, VDE |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
They are very patience to slove my problem.
The product is original, the merchant service attitude is particularly good
Received the material on time with good quality, Demi Yang is Very easy to communicate with and a very supportive person.
lot of 5 samples pulled for 100, all passed inspection and were exactly on specific frequency.