Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | SI8274GB1-IMR |
| Üretici firma: | Skyworks Solutions Inc. |
| Açıklamanın bir parçası: | DGTL ISO 2.5KV GATE DRVR 14LGA |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 95032 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 95032
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Not For New Designs |
| teknoloji | Capacitive Coupling |
| Kanal Sayısı | 2 |
| gerilim - izolasyon | 2500Vrms |
| ortak mod geçici bağışıklığı (dk) | 150kV/µs |
| yayılma gecikmesi tplh / tphl (maks) | 75ns, 60ns |
| darbe genişliği bozulması (maks) | 19ns |
| yükselme / düşme süresi (tip) | 10.5ns, 13.3ns |
| akım - çıkış yüksek, düşük | 1.8A, 4A |
| akım - tepe çıkışı | 4A |
| voltaj - ileri (vf) (tip) | - |
| akım - dc ileri (eğer) (maks) | - |
| gerilim - çıkış beslemesi | 4.2V ~ 30V |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 125°C |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 14-VFLGA |
| tedarikçi cihaz paketi | 14-LGA (5x5) |
| onay kurumu | CQC, CSA, UR, VDE |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
The product is original, the merchant service attitude is particularly good
The quality is very high, I am sure that is new and original. I will purchase again from them.
Trustable and helpful supplier. The communication is easy and fast. The whole picture is very positive.
Received the material on time with good quality, Demi Yang is Very easy to communicate with and a very supportive person.