Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | SMAJ18A-TR |
| Üretici firma: | STMicroelectronics |
| Açıklamanın bir parçası: | TVS DIODE 18VWM 39.3VC SMA |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 80539 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 80539
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| tip | Zener |
| tek yönlü kanallar | 1 |
| çift yönlü kanallar | - |
| voltaj - ters ayırıcı (tip) | 18V |
| voltaj - arıza (dak) | 20V |
| voltaj - kenetleme (maks) @ ipp | 39.3V |
| akım - tepe darbesi (10/1000µs) | 59A (8/20µs) |
| güç - tepe darbe | 400W |
| güç hattı koruması | No |
| uygulamalar | General Purpose |
| kapasitans @ frekans | - |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | DO-214AC, SMA |
| tedarikçi cihaz paketi | SMA (DO-214AC) |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
Very helpful supplier. Totally satisfied.
The parcel was well packed when received, thank you seller for fast response and good quality.
She is a very reliable staff who kindly responds to consultations on prices and delivery times. I will use it again.