Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | STGP30M65DF2 |
| Üretici firma: | STMicroelectronics |
| Açıklamanın bir parçası: | IGBT 650V 30A TO-220AB |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 36888 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 36888
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| igbt tipi | Trench Field Stop |
| voltaj - toplayıcı yayıcı arızası (maks) | 650 V |
| akım - toplayıcı (ic) (maks) | 60 A |
| akım - toplayıcı darbeli (icm) | 120 A |
| vce(açık) (maks) @ vge, ic | 2V @ 15V, 30A |
| Maksimum güç | 258 W |
| anahtarlama enerjisi | 300µJ (on), 960µJ (off) |
| giriş tipi | Standard |
| kapı ücreti | 80 nC |
| td (açık/kapalı) @ 25°c | 31.6ns/115ns |
| test durumu | 400V, 30A, 10Ohm, 15V |
| geri kurtarma süresi (trr) | 140 ns |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Montaj tipi | Through Hole |
| paket / kasa | TO-220-3 |
| tedarikçi cihaz paketi | TO-220 |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
Thank you Allen Elena i Got it my package very good condition and fast delivery.
She is a very reliable staff who kindly responds to consultations on prices and delivery times. I will use it again.
Received the material on time with good quality, Demi Yang is Very easy to communicate with and a very supportive person.
They are very patience to slove my problem.