Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | T2035H-6G-TR |
| Üretici firma: | STMicroelectronics |
| Açıklamanın bir parçası: | TRIAC ALTERNISTOR 600V 20A D2PAK |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 56881 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 56881
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| triyak tipi | Alternistor - Snubberless |
| gerilim kapalı durumu | 600 V |
| akım - açık durumu (it (rms)) (maks) | 20 A |
| voltaj - kapı tetiği (vgt) (maks) | 1 V |
| geçerli - temsilcisi olmayan dalgalanma 50, 60 hz (itsm) | 200A, 210A |
| akım - kapı tetiği (igt) (maks) | 35 mA |
| akım - tutma (ih) (maks) | 35 mA |
| yapılandırma | Single |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| tedarikçi cihaz paketi | D²PAK |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
Thank you Allen Elena i Got it my package very good condition and fast delivery.
Delivered on time, Very good quality product, Anna is one of the best sales representative, I have seen in my career, she supports lot, response very very great. She did a very great job for me.
They are very patience to slove my problem.