Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | LIS2DH12TR |
| Üretici firma: | STMicroelectronics |
| Açıklamanın bir parçası: | ACCEL 2-16G I2C/SPI 12LGA |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 48295 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 48295
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| tip | Digital |
| eksen | X, Y, Z |
| hızlanma aralığı | ±2g, 4g, 8g, 16g |
| hassasiyet (lsb/g) | 1000 (±2g) ~ 83 (±16g) |
| hassasiyet (mv/g) | - |
| Bant genişliği | 0.5Hz ~ 672Hz |
| çıkış tipi | I²C, SPI |
| gerilim - besleme | 1.71V ~ 3.6V |
| özellikler | Adjustable Bandwidth, Selectable Scale, Sleep Mode, Temperature Sensor |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 12-VFLGA |
| tedarikçi cihaz paketi | 12-LGA (2x2) |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
She is a very reliable staff who kindly responds to consultations on prices and delivery times. I will use it again.
Trustable and helpful supplier. The communication is easy and fast. The whole picture is very positive.
Delivered on time, Very good quality product, Anna is one of the best sales representative, I have seen in my career, she supports lot, response very very great. She did a very great job for me.