Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | STGP30NC60K |
| Üretici firma: | STMicroelectronics |
| Açıklamanın bir parçası: | IGBT 600V 60A 185W TO220AB |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 74199 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 74199
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Obsolete |
| igbt tipi | - |
| voltaj - toplayıcı yayıcı arızası (maks) | 600 V |
| akım - toplayıcı (ic) (maks) | 60 A |
| akım - toplayıcı darbeli (icm) | 125 A |
| vce(açık) (maks) @ vge, ic | 2.7V @ 15V, 20A |
| Maksimum güç | 185 W |
| anahtarlama enerjisi | 350µJ (on), 435µJ (off) |
| giriş tipi | Standard |
| kapı ücreti | 96 nC |
| td (açık/kapalı) @ 25°c | 29ns/120ns |
| test durumu | 480V, 20A, 10Ohm, 15V |
| geri kurtarma süresi (trr) | - |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Montaj tipi | Through Hole |
| paket / kasa | TO-220-3 |
| tedarikçi cihaz paketi | TO-220 |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
The product is original, the merchant service attitude is particularly good
Delivered on time, Very good quality product, Anna is one of the best sales representative, I have seen in my career, she supports lot, response very very great. She did a very great job for me.
The seller was very nice and friendly. The product was on time and in good quality.