Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | LM50CIM3 |
| Üretici firma: | Texas Instruments |
| Açıklamanın bir parçası: | SENSOR ANALOG -40C-125C SOT23-3 |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 45381 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 45381
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| sensör tipi | Analog, Local |
| sıcaklık algılama - yerel | -40°C ~ 125°C |
| sıcaklık algılama - uzaktan | - |
| çıkış tipi | Analog Voltage |
| gerilim - besleme | 4.5V ~ 10V |
| çözünürlük | 10mV/°C |
| özellikler | - |
| doğruluk - en yüksek (en düşük) | ±3°C (±4°C) |
| test durumu | 25°C (-40°C ~ 125°C) |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 150°C |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| tedarikçi cihaz paketi | SOT-23-3 |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
The quality is very high, I am sure that is new and original. I will purchase again from them.
The parcel was well packed when received, thank you seller for fast response and good quality.
Received the material on time with good quality, Demi Yang is Very easy to communicate with and a very supportive person.