Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | DRV5056A4QDBZR |
| Üretici firma: | Texas Instruments |
| Açıklamanın bir parçası: | SENSOR HALL ANALOG SOT23-3 |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 67043 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 67043
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| teknoloji | Hall Effect |
| eksen | Single |
| çıkış tipi | Analog Voltage |
| algılama aralığı | 158mT |
| gerilim - besleme | 3V ~ 3.63V, 4.5V ~ 5.5V |
| akım - besleme (maks) | 10mA |
| akım - çıkış (maks) | 1mA |
| çözünürlük | - |
| Bant genişliği | 20kHz |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 125°C (TA) |
| özellikler | Temperature Compensated |
| tedarikçi cihaz paketi | SOT-23-3 |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
She is a very reliable staff who kindly responds to consultations on prices and delivery times. I will use it again.
Very helpful supplier. Totally satisfied.
lot of 5 samples pulled for 100, all passed inspection and were exactly on specific frequency.
Delivered on time, Very good quality product, Anna is one of the best sales representative, I have seen in my career, she supports lot, response very very great. She did a very great job for me.