Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | DRV5013AGEDBZRQ1 |
| Üretici firma: | Texas Instruments |
| Açıklamanın bir parçası: | MAGNETIC SWITCH LATCH SOT23-3 |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 42036 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 42036
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| işlev | Latch |
| teknoloji | Hall Effect |
| kutuplaşma | South Pole |
| algılama aralığı | 9mT Trip, -9mT Release |
| test durumu | -40°C ~ 150°C |
| gerilim - besleme | 2.7V ~ 38V |
| akım - besleme (maks) | 2.7mA (Typ) |
| akım - çıkış (maks) | 30mA |
| çıkış tipi | Open Drain |
| özellikler | Temperature Compensated |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 150°C (TA) |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| tedarikçi cihaz paketi | SOT-23-3 |
| paket / kasa | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
The product is original, the merchant service attitude is particularly good
Thank you Allen Elena i Got it my package very good condition and fast delivery.
The quality is very high, I am sure that is new and original. I will purchase again from them.