Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | ADS8865IDGS |
| Üretici firma: | Texas Instruments |
| Açıklamanın bir parçası: | IC ADC 16BIT SAR 10VSSOP |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 7386 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 7386
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| bit sayısı | 16 |
| örnekleme hızı (saniyede) | 400k |
| giriş sayısı | 1 |
| giriş tipi | Differential |
| veri arayüzü | SPI |
| yapılandırma | S/H-ADC |
| oran - s/h:adc | 1:1 |
| a/d dönüştürücü sayısı | 1 |
| mimari | SAR |
| referans tipi | External |
| voltaj - besleme, analog | 2.7V ~ 3.6V |
| voltaj - besleme, dijital | 1.65V ~ 3.6V |
| özellikler | - |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| paket / kasa | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| tedarikçi cihaz paketi | 10-VSSOP |
| Montaj tipi | Surface Mount |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
The parcel was well packed when received, thank you seller for fast response and good quality.
The seller was very nice and friendly. The product was on time and in good quality.
Thank you for your prompt and courteous service from ordering to shipping.
lot of 5 samples pulled for 100, all passed inspection and were exactly on specific frequency.