Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | SN74LVCR16245ADLR |
| Üretici firma: | Texas Instruments |
| Açıklamanın bir parçası: | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 48SSOP |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 63416 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 63416
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| mantık türü | Transceiver, Non-Inverting |
| eleman sayısı | 2 |
| eleman başına bit sayısı | 8 |
| giriş tipi | - |
| çıkış tipi | 3-State |
| akım - çıkış yüksek, düşük | 12mA, 12mA |
| gerilim - besleme | 1.65V ~ 3.6V |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| tedarikçi cihaz paketi | 48-SSOP |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
The quality is very high, I am sure that is new and original. I will purchase again from them.
The parcel was well packed when received, thank you seller for fast response and good quality.
Very helpful supplier. Totally satisfied.
Trustable and helpful supplier. The communication is easy and fast. The whole picture is very positive.