Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | CD74HC73MT |
| Üretici firma: | Texas Instruments |
| Açıklamanın bir parçası: | IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 14SOIC |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 79749 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 79749
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| işlev | Reset |
| tip | JK Type |
| çıkış tipi | Complementary |
| eleman sayısı | 2 |
| eleman başına bit sayısı | 1 |
| saat frekansı | 60 MHz |
| maks yayılma gecikmesi @ v, maks cl | 28ns @ 6V, 50pF |
| tetik tipi | Negative Edge |
| akım - çıkış yüksek, düşük | 5.2mA, 5.2mA |
| gerilim - besleme | 2V ~ 6V |
| akım - hareketsiz (iq) | 4 µA |
| giriş kapasitansı | 10 pF |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| tedarikçi cihaz paketi | 14-SOIC |
| paket / kasa | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
Received the material on time with good quality, Demi Yang is Very easy to communicate with and a very supportive person.
The parcel was well packed when received, thank you seller for fast response and good quality.
She is a very reliable staff who kindly responds to consultations on prices and delivery times. I will use it again.