Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | LM2676S-5.0/NOPB |
| Üretici firma: | Texas Instruments |
| Açıklamanın bir parçası: | IC REG BUCK 5V 3A TO263-7 |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 17921 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 17921
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| işlev | Step-Down |
| çıkış yapılandırması | Positive |
| topoloji | Buck |
| çıkış tipi | Fixed |
| çıkış sayısı | 1 |
| voltaj - giriş (dk) | 8V |
| voltaj - giriş (maks) | 40V |
| voltaj - çıkış (min/sabit) | 5V |
| voltaj - çıkış (maks) | - |
| akım - çıkış | 3A |
| frekans değiştirme | 260kHz |
| senkron doğrultucu | No |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA |
| tedarikçi cihaz paketi | DDPAK/TO-263-7 |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
Received the material on time with good quality, Demi Yang is Very easy to communicate with and a very supportive person.
The parcel was well packed when received, thank you seller for fast response and good quality.
Delivered on time, Very good quality product, Anna is one of the best sales representative, I have seen in my career, she supports lot, response very very great. She did a very great job for me.
She is a very reliable staff who kindly responds to consultations on prices and delivery times. I will use it again.