Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | UCC21541DWR |
| Üretici firma: | Texas Instruments |
| Açıklamanın bir parçası: | PWR MGMT MOSFET/PWR DRIVER |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 43486 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 43486
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| teknoloji | Capacitive Coupling |
| Kanal Sayısı | 2 |
| gerilim - izolasyon | 5700Vrms |
| ortak mod geçici bağışıklığı (dk) | 100V/ns |
| yayılma gecikmesi tplh / tphl (maks) | 40ns, 40ns |
| darbe genişliği bozulması (maks) | 6.5ns |
| yükselme / düşme süresi (tip) | 8ns, 9ns |
| akım - çıkış yüksek, düşük | 1.5A, 2.5A |
| akım - tepe çıkışı | 1.5A, 2.5A |
| voltaj - ileri (vf) (tip) | - |
| akım - dc ileri (eğer) (maks) | - |
| gerilim - çıkış beslemesi | 9.2V ~ 18V |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 125°C |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| tedarikçi cihaz paketi | 16-SOIC |
| onay kurumu | CQC, UL, VDE |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
Delivered on time, Very good quality product, Anna is one of the best sales representative, I have seen in my career, she supports lot, response very very great. She did a very great job for me.
The quality is very high, I am sure that is new and original. I will purchase again from them.
They are very patience to slove my problem.